Poliklinik Hizmetlerimiz

Vetland Veteriner Kliniği olarak amacımız en iyi dostlarımızın sağlıkla ilgili tüm gereksinimlerini karşılayarak daha sağlıklı ve uzun bir yaşam sürebilmelerini sağlamaktır. En Yakın Dostlarınız Vetland Veteriner Kliniğiyle emin ellerde


Labaratuvar

Labaratuvar


Kan tahlili, hemogram, idrar tahlili, dışkı tahlili, deri bakısı (wood lambası, görüntülü mikroskobik bakı), özel hematolojik testler, spesifik hastalık testleri ve kan parazit testleri modern cihazlarımız eşliğinde yapılmaktadır.
Teşhis Tedavi Aşılama

Teşhis Tedavi Aşılama


Deneyimli hekim kadromuz ile sağlıklı, hijyenik bir ortamda teşhis ve tedavi olanağı sunmaktayız.
Operasyon Hizmeti

Operasyon Hizmeti


Operasyon ciddi bir iştir. Bizde bunun farkında olarak gerek otomatik solunum ve kapalı devre anestezi cihazımız, gerekse operasyon riskini minumuma indirmek için her türlü teknik donanıma sahip operasyon salonumuzda yıllardır güven içinde hizmet vermekteyiz.
Dijital Röntgen

Dijital Röntgen


Tamamen günümüz teknolojini taşıyan dijital C kollu skopi (Röntgen) ile bir kaç dakika içinde dijital görüntüleme. Aynı zamanda operasyonlar sırasındaki özel uygulamalar da en büyük yardımcımız.
Mikroçip Uygulama

Mikroçip Uygulama


Yeni kabul edilen yasalar ile yurt dışına giriş çıkışlarda ve pet kayıt sisteminin yenilenmesi nedeniyle yurt içinde de zorunlu hale gelen mikroçip uygulamalarını kliniğimizde uzun süreden beri uygulayarak çalınma ve kaybolma gibi bir durumda hasta sahiplerimize petlerine ulaşma kolaylığı sağlıyoruz.
EKG

EKG


EKG kalp hızı, ritmi ve fonksiyonu, kalp kasında şekillenen hasar ve kalbin yapısındaki anormallikler hakkında bilgi verir. Kısaca hastanın yaşamsal fonksiyonlarının kontrollerinin otomatik olarak takibini yapan ve aynı zamanda yoğun bakım monitörü olarakda kullanılan, petler için özel tasarımlı EKG'miz ile her saniye onların sağlığının takipçisiyiz.
Endoskopi

Endoskopi


Dahili vakalarda güvenilir tanı yapabilmek için...
Doppler Ultrason

Doppler Ultrason


Karaciğer, böbrek, idrar kesesi, prostat, kalp, safra kesesi, dalak gibi organ kontrollerinde ve gebelik teşhisinde 2D, 3D, 4D görüntü alabilen dijital renkli doppler ultrasonumuz hızlı ve güvenli bir teşhis için en büyük yardımcılarımızdan ...
Diş Sağlığı

Diş Sağlığı


Ağız ve diş sağlığı kuşkusuz beslenmede en önemli faktör olarak yer almaktadır. Kliniğimizde diş taşı temizliği, diş çekimi, diş dolgusu yapılmaktadır.
Göz Muayenesi

Göz Muayenesi


Standart göz muayene yöntemleri yanında Tonometri, Shimmer ve Fluoresin pepper test gibi spesifik göz muayeneleri ile erken tanı ve tedavi olanağı sunuyoruz.
Elektrokoter

Elektrokoter


Dokuların yakılması olan koterizasyon uygulamaları dermatoloji ve estetik cerrahide kolaylık sağlayan lokal anestezi ile uygulanabilen pratik ve etkin bir yöntemdir. Ağız, burun, göz ve kulak gibi hassas mukozalarda şekillenen üremelerin tedavisinde de hassas akım ayarı yapabilen elektrokoteri uzun yıllardan beri güvenle kulanmaktayız.
Yoğun Bakım Ünitesi

Yoğun Bakım Ünitesi


Kritik durumdaki hastaların yaşamsal ihtiyaçlarının düzenli olarak karşılanabilmesi için.

Tüm Hayvanları Seviyoruz